• شماره تماس: 09128721316
  • آدرس:خیابان قزوین، 3 راه آذری، صدمتر به سمت شمشیری، سمت چپ جنب ایران خودرو، کارواش ماه ،پلاک 107

مقالات و اخبار گیربکس اتوماتیک

حروف دنده اتوماتیک

معنی حروف دنده اتوماتیک

بر روی دنده اتوماتیک می توان حروف خاصی را مشاهده نمود که هر کدام عنای خاصی دارند. این حروف نشان دهنده وظایف گیربکس بوده و لازم است با دقت مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به آن ها به اطلاعات لازم دست یابید.

ادامه مطلب

انواع گیربکس اتوماتیک

انواع گیربکس اتوماتیک

کسب اطلاعات جامع درباره انواع گیربکس اتوماتیک این امکان را به شما می دهد تا کاملا اساسی با تمام تجهیزات و قطعات فنی خودروها آشنا شده و در راستای خرید خود این قطعات نیز بتوانید عملکرد بهتری داشته باشید. امروزه خودروها در زندگی انسان ها بسیار پررنگ شده اند و در واقع می توان گفت نقش موثری را در پیشبرد زندگی عموم مردم ایفا می کنند. در حال حاضر به دلیل مجموعه نیازمندی های مردم برندهای بسیاری در زمینه تولید خودروها فعالیت دارند که هرکدام ویژگی ها و امکانات خاصی را برای محصولات خود در نظر گرفته اند.

هرخودرو دارای مجموعه قطعات خاصی است که به واسطه این قطعات می تواند فعالیت های خود را ادامه دهد. گیربکس به عنوان یکی از قطعات کاربردی خودرو شناخته می شود که به واسطه آن نیروی تولیدی از سمت موتور به چرخ ها انتقال داده می شوند تا به این شکل خودرو بتواند به حرکت خود ادامه دهد. در واقع می توان گیربکس را به عنوان یک سیستم انتقال نیرو درنظر گرفت که عملکرد صحیح آن اهمیت بسیار بالایی دارد. شما با شناخت انواع گیربکس می توانید بهترین نوع گیربکس ها را برای خودروی خود خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید. هرگیربکس براساس نوع ماشین دارای ساختار متفاوتی را دارا بوده و این امر را می توان در اکثر خودروها شاهد بود.

ادامه مطلب

تماس و مشاوره رایگان

آیکون تماس
09128721316 - مهندس خانی
02166648948 - تعمیرگاه
آیکون نقشه
خیابان قزوین، سه راه آذری، صد متر به سمت شمشیری، سمت چپ جنب ایران خودرو، کارواش ماه ،پلاک 107

ساعتهای کاری

شنبه تا چهارشنبه
9:00 صبح تا 20:00 شب
پنج شنبه
9:00 صبح تا 19:00شب
جمعه
تعطیل

ما در تمام ایام و به صورت 24 ساعته از طریق پذیرش اینترنتی، تلفنی و ایمیل در خدمت مشتریان عزیز هستیم